Zateplujeme

 

Stěrkové tmely a lepidla pro zateplení

 

TS SPECIAL LD
TS SPECIAL R
TS SPECIAL
TS SPECIAL ECO

 

Vyberte si produkt dle účelu použití


 

 

Registrace v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM >>>

 

CERTIFIKOVANÉ ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, plánujete letos snižovat energetickou náročnost vašeho domova? Pokud ano, tak právě Vám je určena tato stránka a informace, že i v letošním roce 2015 se připravuje znovu otevřít program Nová zelená úsporám. Tentokrát bude nová výzva zaměřena nejen na rodinné domy, ale i na bytové domy.

Buďte připraveni i v letošním roce využít výzvy o dotaci a spolupracujte jen s osvědčenými a registrovanými firmami v databázi „VÝROBCI A DODAVATELÉ“ na stránkách SFŽP. Společnost EXCEL MIX CZ, jakožto registrovaný výrobce Vám nabízí tyto registrované certifikované zateplovací systémy.

ZATEPLOVACÍ SYSTÉM EXCEL THERM
Zateplovací systém s izolantem z pěnového stabilizovaného polystyrenu EPS 70 F fasádní (EPS 100 F fasádní) Číslo evropského technického schválení je: ETA 05/0280 Systém je uveden v SVT (Seznam výrobku a technologií) SFŽP pod číslem: SVT1760.

ZATEPLOVACÍ SYSTÉM EXCEL THERM MINERAL
Zateplovací systém s izolantem z minerálních desek (s podélnými vlákny) s povrchovou úpravou z tenkovrstvé omítky na minerální, silikátové, akrylátové nebo silikonové bázi. Číslo evropského technického schválení je: ETA 06/0188 Systém je uveden v SVT (Seznam výrobku a technologií) SFŽP pod číslem: SVT2019.

ZATEPLOVACÍ SYSTÉM EXCEL THERM BR
Kontaktní fasádní zateplovací systém (ETICS) s obkladovým páskem je systém, který je vhodný pro novostavby i dodatečné zateplení budov. Systém je navržen s izolantem z pěnového polystyrénu EPS 70 F fasádní (EPS 100 F fasádní). Číslo certifikátu je: 204/C5a/2010/020-024008 Systém je uveden v SVT (Seznam výrobku a technologií) SFŽP pod číslem: SVT2026.

ZATEPLOVACÍ SYSTÉM EXCEL THERM BR MINERAL
Kontaktní fasádní zateplovací systém (ETICS) s obkladovým páskem je systém, který je vhodný pro novostavby i dodatečné zateplení budov. Systém je navržen s izolantem z minerální vlny s kolmým vláknem (lamela). Číslo certifikátu je: 204/C5a/2010/020-024010 Systém je uveden v SVT (Seznam výrobku a technologií) SFŽP pod číslem: SVT2028.

ZATEPLOVACÍ SYSTÉM EXCEL THERM R
Zateplovací systém s izolantem z pěnového stabilizovaného polystyrenu EPS 70 F fasádní (EPS 100 F fasádní) s povrchovou úpravou z tenkovrstvé omítky na minerální, silikátové, akrylátové nebo silikonové bázi. Jako lepicí i stěrková malta je použit TS Special R. Číslo evropského technického schválení je: ETA 09/0366. Systém je uveden v SVT (Seznam výrobku a technologií) SFŽP pod číslem: SVT2030.

PODÍLÍME SE NA SNÍŽOVÁNÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI.

Díky programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM snižujeme výrazně spotřebu energie a šetříme tak peněženky domácností.

Přečtěte si užitečné rady k zateplování (formát PDF) >>>

EXCEL MIX zateplovací systémy - montážní návod >>>

EXCEL MIX zateplení na zateplení 2012 - montážní návod >>>

EXCEL MIX úprava fasádního líce dřevostaveb - montážní návod >>>

 

 

Excel Mix - výrobce a dodavatel stavební chemie pro náročné